Hakkında

Dört yıl önce arkadaşım İlkay’la farklı müzikler yapma merakımız sonucu, cajon yapmaya karar verdik. Çok uzun süre araştırdık ve araştırmalar sonucunda kafamızda bir yapı belirdi. İlk üretimimizi Yalçın Bağatır abimizindeyardımlarıyla tamamladık bu seri numarası 0000 olan IMG_20141223_125052protatip bir üründü 😀 fakat çok pahalı ürünlerde bulamayacağımız bir sound yakaladık.

Uzun süre sahnede kullandık, artılarını eksilerini düşündük üzerinde neler yapabileceğimiz konusunda sürekli tartıştık ve sahnede soundu beğenipte bizde istiyoruz diyen arkadaşlar için gördüğümüz eksiklikleri gidererek özgün tasarımlar yaptık. İlkay ve Yalçın abiminde yanımda olmasını çok isterdim ama artık farklı şehirlerde olduğumuz için onlarında fikirlerine danışarak cajon imalatı görevini ben devraldım.

Artık cajon imalatını daha profosyonelce, müşterilerin istekleri doğrultusunda özgün tasarımlarla yapıyorum.

Müşteri memnuniyeti kesinlikle benim için ön planda çünkü 200 liraya sattığım cajonlarla zengin olmaIMG_20141223_125141 planlarım yok ben yaptığım enstrumanın kullanılmasını ve sevilmesini istiyorum. O yüzden siz memnun kalmadıkça cajonu size vermiyorum. Videolarla, fotoğraflarla sürekli irtibat halinde kalıp memnun olmanızı sağlıyacağım.

Tahmini tamamlama süresi 1 hafta ama genellikle 5 gün içerisinde malzemelerin kargoyla gelme süresiyle doğru orantılı bir şekilde gerçekleşiyor

Fikir vermesi amacıyla çekilmiş videolarda zamanla buradan paylaşacağım. Şimdilik sahne öncesi küçük bir takılmaca videosu atıyorum.

 

 Multimedia

(SeriNo:0000)

 

Sipariş

Fiyat olarak standart benim kendi ürettiğim sisteme göre 200 TL istiyorum fakat sizin eklemelerinize göre bu değişebilir. Tamamen size ait bir enstrüman tasarlayabilirim. O yüzden direk sipariş verebileceğiniz bir sistem koymak yerine telefon numaramı ve mail adresimi yazıyorum istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz.

Standart Model Almak İsterseniz Kullanabileceğini Linkler:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-muzik-muzik-aletleri-sifir-el-yapimi-kaliteli-cajon-memnuniyet-garantili-193877993/detay/

 

E-Mail: okanyyurt@gmail.com